شهردار نصیرشهر از افتتاح اولین کتابخانه تخصصی قرآن و عترت جنوبغرب استان تهران در سرای فرهنگی ،قرآنی و هنری شهرداری نصیرشهر در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارس روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر، فرشاد شهسواری با اشاره به افتتاح کتابخانه قرآن و عترت در سرای فرهنگی ، قرآنی و هنری شهرداری، ترویج قرآن در بین خانواده ها را زمینه ساز جامعه ای موفق برشمرد و اظهار کرد: در راستای بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر گسترش و توسعه روزافزون فرهنگ قرآن کریم و رواج روحیه تحقیق، پژوهش و کتابخوانی و با هدف گسترش و ارتقای امکان دسترسی به منابع علمی مورد نیاز فعالیتهای آموزشی وپژوهشی قرآنی کتابخانه تخصصی قرآن و عترت افتتاح خواهد شد.

وی در ادامه تاکید کرد: نخستین کتابخانه تخصصی قرآن کریم به همت شهرداری و مشارکت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح خواهد شد؛ که در این کتابخانه آثار مرتبط با موضوع قرآن و عترت، تفاسیر آیات و مقالات مرتبط  با آن بصورت مکتوب و دیجیتال  ارائه می‌شوند.

شهسواری ابراز کرد: شهر دارالمومنین نصیرشهر بزودی قطب پژوهش و نفسیر قرآن در منطقه خواهد شد و کتابخانه تخصصی قرآن و عترت زمینه ساز این امور خواهد بود.