فرشاد شهسواری شهردار و مسعود اصغری رئیس شورای اسلامی نصیرشهر در پیامی فرا رسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را به مجاهدان و رزمندگان اسلام ، خانواده معزز شهدا و جانبازان و ایثارگران تبریک و تهنیت گفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر، در این پیام آمده است:

ملت سرافراز و آگاه ایران اسلامی در طول تاریخ خود هیچ گاه ذلت و تجاوز را نپذیرفته و همواره منادی صلح، ثبات، آرامش و دوستی بوده است ولی هر گاه مورد تهاجم یا تعدی بیگانه قرار گرفته با پاسخ کوبنده و دندان شکن آنها را غافلگیر نموده است.

مقاومت و پایداری از جمله واژگان آشنا و کلیدی در ذهن ملت همیشه بیدار ایران اسلامی است که آنها را در طول عمر پربرکت انقلاب اسلامی همواره مرور کرده و در مقابله با دشمنان و مستکبرین چراغ راه خود قرار داده است .

سوم خرداد ماه یادآور خون های پاکی است که برای آزادی خرمشهر بر این دیار گلگون نقش بست، ایثار و از خود گذشتگی راد مردان این مرز و بوم حماسه ای جاوید را رقم زد تا نسل های بعدی روایتگر این صفحه از تاریخ این دیار باشند. استقلال و آزادی امروز ایران حاصل جانفشانی شهیدان و خون های پاکی است که بر این خاک تفتیده نقش بست. خرمشهر حقیقتا کربلای ایران است و شهیدانی که درس آزادگی را در مکتب حسین بن علی علیه السلام فرا گرفته بودند در حماسه آزادسازی خونین شهر تفسیر کردند.

اینجانبان ضمن ادای احترام به ۱۲۰۰۰ شهید استان تهران و همه شهیدانی که در این روز بزرگ و عزت آفرین ، خون پاک خود را برای آبیاری نهال انقلاب هدیه نمودند ، این مناسبت غرورآفرین و خاطره انگیز را به همه هموطنان گرامی به خصوص مردم شریف نصیرشهر ، خانواده معظم شهداء ، آزادگان، جانبازان و ایثارگران تبریک عرض می نماییم . توفیقات روزافزون همه ملت ایران در حفظ و حراست از ارزشهای متعالی دفاع مقدس به ویژه این حماسه ماندگار و همچنین تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در راستای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی )  را از پروردگار متعال خواستاریم .