فرشاد شهسواری شهردار و مسعود اصغری رئیس شورای اسلامی نصیرشهر در پیامی آغاز هفته بسیج را به بسیجیان سلحشورتبریک و تهنیت گفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر، در این پیام آمده است:

نهاد متعالی بسیج تشکلی خودجوش و از جنس مردم است که ایستایی و یأس در خط‌مشی آن به هیچ عنوان معنا نداشته و ندارد. چنانچه در تلاطم های چهل‌ ساله پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی تاکنون به بهترین نحو از انقلاب و ارزشهای آن پاسداری کرده است. بسیج به تعبیر مقام معظم رهبری پاسدار خطوط فاصل و داعیه‌دار صیانت از ارزشهای مادی و معنوی حاصل از انقلاب شکوهمند اسلامی است.

خوشبختانه امروز تفکر بسیجی بر اساس و شالوده محکم و پویای اسلام استوار بوده و تفکری پویا و زنده است و به جامعه حیات و نشاط می بخشد. اگر تفکر سازنده بسیجی در جامعه پیاده شود، کشور در مقابل حوادث و ناملایمات بیمه خواهد شد، چرا که در تفکر بسیجی ایستادگی و شهادت و اطاعت از ولایت، با بینش و معرفت وجود دارد و این عوامل سد محکمی در مقابل سیلاب های خانه برانداز و مخرّب دشمنان دین و مرز و بوم است.

اینجانبان ضمن پاسداشت مجاهدتها و زحمات یکایک بسیجیان، فرا رسیدن هفته بسیج و سالروز تشکیل بسیج مستضعفین را به عموم هموطنان به ویژه بسیجیان غیور نصیرشهر تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم و امیدواریم در سایه استعانت از پروردگار متعال، رهنمودهای مقام معظم رهبری این نایب برحق امام زمان (عج) انقلاب و کشور عزیزمان بتواند از فراز و نشیب‌های متعددی که به واسطه دشمنی‌ها پدید آمده به سلامت عبور کند که البته با وجود دولت ولایی و انقلابی و البته نیروی مردمی، مخلص و همیشه در صحنه بسیج، این مهم به امید پروردگار محقق خواهد شد.