فرشاد شهسواری در پیامی فرارسیدن ۹ اردیبهشت ماه ، سالروز تاسیس شوراهای اسلامی شهر و روستا را به نمایندگاه مردم در پارلمان محلی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر، در این پیام آمده است:

وَأَمْرُهُمْ شُورَى بَیْنَهُمْ

روز شوراها، روزی است که معنای استفاده از خرد جمعی در حوزه های تخصصی برای کنترل نظام مدیریت شهری است .شورای اسلامی شهر نهادی مقدس است که نشان دهنده عمق تفکر مردم سالاری دینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و ریشه در تعالیم دین مبین اسلام دارد.

با تاسیس شورای اسلامی شهر فرآیند واگذاری امور به مردم و نقش آفرینی آنان در تعیین سرنوشت خود و جامعه ای که در آن زندگی می کنند، عینیت یافت.

با عنایت به سیاست های دولت مبنی بر پررنگ شدن نقش مردم در اداره جامعه امید است به حول و قوه الهی و همت عالی مردم و مسئولین روز به روز این نهاد،بالنده تر و با تجربه تر از پیش در جهت ارائه«خدمت خالصانه » و تصمیم گیری در حوزه وظایف و اختیارات خود بر اساس آیه «و امرهم شوری بینهم» گام بردارد .

اینجانب این روز با شکوه را به همه‌ی اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها به‌ ویژه به اعضای محترم شورای اسلامی نصیرشهر که با وظیفه‌شناسی، همدلی و همزبانی در حل مشکلات شهر تلاش می‌نمایند و با امانت وکفایت برای نیل به جامعه‌ی شهروند مدار خالصانه کوشش می‌نمایند، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.