حجت الاسلام والمسلمین ربعلی عبدی سخنگوی شورای اسلامی شهرستان رباط کریم  در پیامی از حضور پرشور مردم  شهرهای رباط کریم ، نصیرشهر و پرند در راهپیمایی روز قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر، در این پیام آمده است:

با دیگر به فضل الهی و با وحدت و هوشیاری و احساس تکلیف شرعی مسلمانان اقصی نقاط جهان، روز بزرگ قدس، به عرصه زیبا و باشکوهی از اتحاد، بصیرت و دشمن شناسی مسلمانان و صحنه خشم و خروش عظیم اراده‌ها علیه تجاوز و تعدی اشغالگران صهیونیستی و اعلان حمایت جهانی از فلسطین قهرمان تبدیل شد.

روزی که فریاد رسای بیزاری از استکبار و اعلام نفرت عمومی از رژیم اشغالگر قدس، پیکره مستکبران را به لرزه انداخت و زوال دشمنان بشریت و غاصبان قدس شریف و تحقق وعده و سنت الهی حکومت صالحان بر زمین را نویدی دوباره داد واقتدار و صلابت مسلمانان را در حمایت از انتفاضه و قدس شریف به رخ اشغالگران و حامیان آنها کشید.

مسئولان باید بر خود ببالند که خدمتگزار مردمی فهیم و شهید پروری چون شما هستند که همواره در هر شرایطی، پای دفاع از انقلاب و حفظ شعائر انقلابی و اسلامی با همه وجود ایستاده اید و ادامه دهنده راه شهیدان هستید.

اینجانب به سهم خود از عموم مردم فهیم و شریف شهرستان رباط کریم به ویژه خانواده معظم و معزز شهدا، جانبازان، ایثارگران، روحانیون، دانشگاهیان، فرهنگیان، کارآفرینان، کسبه، اصناف، بازاریان، نیروهای نظامی و انتظامی و تمام افرادی که با حضور حماسی، وحدت آفرین و هوشیارانه خود در راهپیمایی روز قدس حضور چشمگیری داشتند و با شرکت خود برگ زرین دیگری در تاریخ این انقلاب ثبت نمودند، تشکر و قدردانی می نمایم.