شهردار و اعضای شورای اسلامی نصیرشهربا صدور پیامی ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، از تمامی شهروندان  مومن دعوت کردند که در کنار دیگر اقشار جامعه، در راهپیمایی این روز با شعار “فلسطین محور وحدت جهان اسلام؛ قدس در آستانه آزادی” شرکت کنند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر، در این پیام آمده است:

روز قدس، نمایش شیوایی از دفاع مسلمانان جهان از مردم مظلوم و بی پناه فلسطین است که سالهاست در سایه جور و جنایت رژیمی بی رحم، که در حمایت کامل استکبار و ایادی آن است، از خانه و کاشانه خویش آواره گشته و در شرایطی سخت و دشوار زندگی گذرانده و در این سال‌ها جز تخریب و کشتار ندیده اند و از همین منظر است که رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) فلسطین را مساله اول جهان اسلام توصیف کرده اند.

بی شک مردم شریف و انقلابی ایران اسلامی امسال نیز با حضور میلیونی در راهپیمایی روز قدس، همگام با سایر ملت های دنیا نفرت خود را از صهیونیسم ابراز داشته و آزادی قدس شریف از چنگال خونین جنایتکاران را فریاد خواهند کشید.

خدمتگزان مردم در مجموعه مدیریت شهری فرارسیدن روز جهانی قدس را گرامی داشته و از تمامی مردم شریف نصیرشهر برای حضور گسترده در این راهپیمایی عظیم دعوت به عمل می‌آوریم تا بار دیگر با حضور گسترده، فریادمان را به گوش جهانیان برسانیم.