همزمان با آغاز شب های قدر و فرا رسیدن شب ضربت خوردن امیرالمومنین حضرت علی (ع)، شهردار و اعضای شورای اسلامی نصیرشهر با صدور پیامی ضمن یادآوری فضیلت این شب ها، شهادت مولای متقیان امیر مومنان علی (ع) را تسلیت گفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر، در این پیام آمده است:

شب قدر از شب هاى با عظمت، مقدس، متبرک و با اهمیت سال است و دلیل فضیلت این شب بر سایر شب ها به اعتبار امورى است که در این شب محقق مى گردد. شب های قدر اوج معنویت رمضان است، شب هایی است که زندگی مومن در آن سراسر رنگ خدا می گیرد، پهنه ای است که روزه دار، بر آن می ایستد و بر همه ما سوای حق پشت می کند و در خلوت پر راز شب با عبودیت محض در پیشگاه خدا همه چیز و حتی خود را به فراموشی می سپارد.

مولی الموحدین علی بن ابیطالب(ع)، مظهر عدالت و مردانگی و حماسه آفرینی است که ملائک آسمانی بر دستان توانایش در خیبر ، خندق ، بدر و حنین بوسه می زنند.ایام شهادت جانسوز مولای متقیان حضرت علی بن ابیطالب (ع)، مقارن است با دومین شب از لیالی پربرکت قدر که مشتاقان لقاء محبوب را به خود می خواند تا با احیاء این شب، ناب ترین و زلال ترین صحنه نیایش انسان در مقام بندگی را به نمایش بگذارند.

اینک که در شب‌های پر برکت قدر بار دیگر توفیق عبادت و بندگی و بهره‌گیری از معنویات خوان گسترده الهی نصیب همه بندگان شده، با یاد بزرگ‌مرد تاریخ حضرت علی (ع) زیر باران رحمت “لیله القدر” می‌ایستیم تا جان‌هایمان تطهیر شود و شاید به مضمون قدر که می‌گویند از هزار ماه برتر است دست ‌یابیم.

اینجانبان ضمن آرزوی توفیق بهره مندی از عنایات و الطاف ویژه حضرت حق برای مردم مؤمن و خداجوی نصیرشهر در ماه مبارک رمضان و لیالی قدر، ایام شهادت حضرت علی ابن ابی طالب (ع) را به تمامی هموطنان و عاشقان و سوگواران آن حضرت تسلیت و تعزیت می‌گوییم.