شهردار نصیرشهر افزود: امسال با احداث و تکمیل بیش از ۱۴ پروژه عمرانی، فرهنگی، ورزشی و درمانی ، سال انقلاب پروژه عمرانی در نصیرشهر خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر، فرشاد شهسواری شهردار جوان و پرتلاش ضمن تبریک سال جدید با شعار مهار تورم و رشد تولید اظهار داشت: شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر در راستای عینیت بخشیدن به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با رویکرد تکمیل پروژه های سال گذشته وانجام پروژه های جدید اقدام به تکمیل و اجرای ۱۴ پروژه خواهد نمود.
وی در ادامه تصریح کرد: پروژه های دارالقرآن، گلخانه، کمربندی وهن آباد،پلاک کوبی هوشمند و بلوار امام رضا (ع) از جمله پروژه هایی هستند که امسال تکمیل و به بهره برداری خواهند رسید.
مدیریت شهری نصیرشهر اضافه کرد: استقرار حوزه قضایی نصیرشهر نیز با مساعدت مسئولان قضایی شهرستان در سالجاری به سرانجام می رسد.
شهسواری با اشاره به برخی از پروژه های جدید امسال ،ابراز کرد: تملک در راستای تعریض بلوار امام رضا(ع) ، احداث ساختمان شماره ۲ شهرداری، سیستم پایش تصویری، ساخت یک باب مدرسه مشارکتی، احداث درمانگاه تخصصی، احداث بوستان دوستدار کودک،زورخانه و سالن تنیس از جمله پروژه های جدید در سالجاری خواهد بود.