همزمان باد ۲۵ اسفند رز شهردار، با حضور مسئولین، اصحاب رسانه و کارکنان شهرداری از تلاش های مجدانه شهردار نصیرشهر تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر، امام جمعه و اعضای شورای اسلامی نصیرشهر و کارکنان شهرداری از تلاش های فرشاد شهسواری شهردار نصیرشهر در توسعه و آبادانی تقدیر کردند.

شهسواری در ابتدا این مراسم ضمن تبریک سال نو با بیان اینکه ۲۵ اسفند ماه هر سال به منظور ارج نهادن به تلاش های شهرداران، روز ملی شهردار نام گذاری شده است اظهار داشت: خداوند سبحان را شاکریم که توفیق خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ، تمسک به اندیشه های والا و ناب امام راحل (ره) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را به ما اعطاء فرمود .

وی تصریح کرد: آسایش و آرامش شهروندان درفضای شهری نتیجه زحمات شبانه روزی شهرداران متعهد و دلسوزی است که بار سنگین همه کمبودها و تنگناها را به دوش می کشند .

حجت الاسلام والمسلمین علیا نسب امام جمعه نصیرشهر در ابتدای این مراسم بیان داشت: انسان متعهد ، تلاشگر و متخصص با پایبندی به ارزش های الهی و مسئولیت شناسی سعی می کند تا همواره برای مردم و جامعه خود اثر بخش باشد و کفایت و توانمندی خویش را در این عرصه به میدان آورد تا رضایت شهروندان را برای خود به ارمغان آورد.

گفتنی است با حضور مسئولان و کارکنان شهرداری با اهدای گل از تلاش های شهردار تقدیر شد.