دبیر این ستاد افزود: همزمان با میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج)، ستاد برگزاری اعیاد شعبانیه نصیرشهر در راستای ترویج فرهنگ مهدویت  ” پویش انتظار ” را با توجه به ترویج فرهنگ ارزشهای خانه و خانواده  در دین مبین اسلام در میان خانواده ها برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر؛ مهدی انصاری دبیر این ستاد از برگزاری جشن نیمه شعبان خبرداد و گفت: فضا سازی معابر و سطح شهر، پذیرایی در ایستگاه های صلواتی،  اجرای برنامه های شاد و مفرح در جشن نیمه شعبان با حضور خانواده های نصیرشهری، نقاشی کودکان و دانش آموزان دختر و پسر با موضوع امام عصر (عج)، قرائت دعای پر فیض فرج از محورهای مسابقه جشن بزرگ نیمه شعبان امسال است.

وی اظهار کرد: جشن نیمه شعبان هر سال بسیار پرشور و با برنامه های فراوان و متنوع فرهنگی برگزار می شد ولی امسال  بر آن شدیم تا ضمن ترویج فرهنگ مهدویت و انتظار با برگزاری این مسابقه شور و نشاطی را در میان خانواده ها ایجاد کنیم.

انصاری گفت: جشن میلاد امام زمان (عج) سه شنبه مورخ ۱۶ اسفند ماه از ساعت ۱۵:۳۰ در ابتدای خیابان الغدیر غربی با اجرای هنرمندان موسیقی سنتی، شعبده باز، گروه های سرود، گروه کودک و مسابقه با اهدای جوایز با حضور مردم ولایی نصیرشهر برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: علاقه مندان می توانند جهت شرکت در مسابقه نقاشی و سوال مهدویت ( انتظار امام‌ زمان(عج) از بانوان و جوانان جامعه اسلامی چیست؟ ) و نام فرزند پسر تا ۱۵ سال در برنامه پیام رسان ایتا  به شماره ۰۹۲۱۷۱۵۸۹۹۷  تصویر نقاشی خود و همچنین جواب سوال مسابقه یا تصویر کارت ملی فرزندان خود را ارسال کنند.

دبیر ستاد برگزاری اعیاد شعیانیه نصیرشهر ابراز کرد: مهلت ارسال آثار نقاشی و جوابیه سوال مطرح شده و مدارک شناسایی شرکت کنندگان محترم  به مسابقه جشن بزرگ نیمه شعبان تا ۱۶ اسفند ماه ۱۴۰۱ است.