شهردار و اعضای شورای اسلامی نصیرشهر در پیامی فرارسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک و تهنیت گفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر،در این پیام آمده است:

جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا

دهه فجر،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزش های اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخت و در پرتو طلوع فجر درخشان انقلاب اسلامی، اسلام، حیاتی دوباره یافت و عزت طلبی، خودباوری و خوداتکایی، جای سال ها ذلت، تحقیر و وابستگی را گرفت و فریاد رسای استقلال، آزادی، آزادگی، جمهوری اسلامی و سرافرازی و سربلندی بر بلندای این سرزمین طنین انداز شد.

این روزها ملت بزرگ ایران در حالی سالروز ورود تاریخی امام امت به میهن اسلامی در پی تبعیدی ۱۵ ساله را جشن می گیرند که نهال نوپای انقلاب بعد از سپری شدن چهل و چهار سال، اکنون به درختی تناور  تبدیل شده است و کیست که نداند این حد از کمال و پختگی، ثمره مجاهدت میلیون‌ها ایرانی آزاده از هر نژاد و مذهب و قومیت، و خون بهای هزاران هزار لاله گلگون بوده است.

پیروزی و اقتدار جهانی پاداش این ملت صبور و با بصیرت است؛ ملتی که هرگز دست از حمایت انقلاب و رهبری برنداشته و با تقوی و بصیرت در جهت آرمان‌های انقلاب اسلامی گام بر می‌دارد. به عنوان خدمت گزار مردم برای آگاه سازی جوانان نسل چهارم در مورد وقایع انقلاب و پیش از آن می‌کوشیم تا دین خود را به انقلاب، بنیان گذار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری و شهدا ادا کنیم.

اینجانبان ضمن تبریک و گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والامقام انقلاب، فرارسیدن ایام مبارک دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به همه فجر آفرینان به ویژه شهروندان نصیرشهرتبریک و تهنیت عرض نموده و عزت و سربلندی روزافزون ایران اسلامی را در سایه راهبری مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و برنامه های دولت مردمی از درگاه خداوند منان خواستاریم.