شهردار نصیرشهر افزود: نصیرشهر در سالجاری شاهد طرح های بزرگ و اولین در سطح منطقه است که در ایام الله دهه مبارک فجر افتتاح و به بهره برداری می رسد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر، فرشاد شهسواری در نشست خبری با اصحاب رسانه و فعالین اجتماعی که به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در شهرداری برگزار شد، با اشاره به اجرای طرح های بزرگ عمرانی، ورزشی، فرهنگی اظهار کرد: امسال نصیرشهر به کارگاه بزرگ عمرانی مبدل شده و طرح های خوبی از سوی شورای اسلامی مصوب و در سطح منطقه به اجرا درآمده است.

وی تصریح کرد: نگاه شهرداری و شورای اسلامی توزیع عادلانه امکانات در سطح شهر است و در این راستا با افتتاح بوستان شهید مفتح و سایت ورزشی شهید مفتح در محله ای کم برخوردار گام اولیه را برداشته و این طرح ها تا گسترش عادلانه امکانات ادامه دار خواهد بود.

شهردار نصیرشهر اضافه کرد: در ایام الله دهه مبارک فجر شاهد افتتاح سایت ورزشی شهید مفتح خواهیم بود که شامل زمین چمن مصنوعی با سکوی تماشاگر، زمین والیبال، فضای تفریحی، پارکینگ ، بوفه ، رختکن و سرویس بهداشتی می باشد که با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال  و در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع احداث می شود.

مدیریت شهری نصیرشهر بیان داشت: نصیرشهر اولین شهر استان تهران است که طرح پلاک هوشمند در آن به اجرا درآمده و تا کنون بیش از ۵۰۰۰ پلاک نصب شده اند. همچنین برای اولین مرتبه در غرب استان تهران است که برای نقشه ۱/۵۰۰ با پهباد تصویر برداری هوایی صورت گرفته  تا در توسعه و تصمیم سازی نقشه جامع و طرح تفصیلی بعنوان بازویی توانمند در کنار کارشناسان شهرداری قرار گیرد.

شهسواری خاطر نشان کرد: تملک دو ملک برای تعریض بلوار امام رضا(ع) ، لکه گیری و آسفالت معابر عمومی ، زیر سازی و آسفالت جاده ساوه و سنگفرش رفیوژ میانی جاده ساوه ، احداث کانال آبهای سطحی، احداث ساختمان دادسرا و… از جمله اقدامات شهرداری و شورای اسلامی بوده است.