شهردار نصیرشهر از بررسی معضلات شهری از جمله ترافیک شهری، جمع آوری سگهای بلا صاحب، تقویت برنامه های فرهنگی، و… در هم اندیشی با فعالین رسانه و اجتماعی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر، فرشاد شهسواری در نشست هم اندیشی فعالین  رسانه و اجتماعی نصیرشهر با اشاره به دغدغه مندی شهرداری در رفع مشکلات و معضلات شهری افزود: روانسازی ترافیک در معابر اصلی که نیازمند ساماندهی وانت بارها و رفع سد معبر و همچنین استقرار راهور است مطالبه ای است که شهروندان به آن تاکید دارند و شهرداری با همکاری دستگاههای مرتبط وبا اخذ مجوز های لازم و بکارگیری مشاور طرح این مشکل را با نگاه کارشناسی مرتفع خواهد کرد.

شهردار نصیرشهر بیان کرد: سگهای بلا صاحب در طرح های های جمع آوری از سوی شهرداری روزانه اجرا می شود و تا جمع آوری سگهای ولگرد ادامه دارد.

وی تصریح کرد: ظرفیت های خوبی در اجرای برنامه های فرهنگی داریم و و شهرداری نصیرشهر با پویایی فرهنگسرای بهشت و برنامه ریزی مناسب، برنامه های فرهنگی با غنای فرهنگ ایرانی و اسلامی اجرا کند.

شهسواری خاطر نشان کرد: امسال نصیرشهر به کارگاه بزرگ عمرانی مبدل شده  و پروژه های متعدد فرهنگی، ورزشی، عمرانی را به بهره برداری رسیده است و تا پایان سال نیز چند پروژه دیگر افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

گفتنی است در این نشست هم اندیشی هر یک از فعالین اجتماعی به بیان نظرات و راهکار های پیشنهادی اقدام کردند.