جانشین فرماندهی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) افزود: پشتوانه مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی رمز ماندگاری این انقلاب است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر، سردار مولایی در مراسم تبیین شخصیت سردار قاسم سلیمانی که با حضور امام جمعه، شهردار و اعضای شورای اسلامی نصیرشهر،بسیجیان و مردم ولایتمدار در مسجد جامع حضرت صاحب الزمان(عج) برگزار شد، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران از بدو پیروزی انقلاب اسلامی با جنگ طلبی های دشمنان وارد جنگی تمام عیار با احزاب مختلف در کشورهای همسایه بوده است . با تحمیل جنگ ۸ ساله در مناطق غرب و جنوب و همچنین جنگ های خیابانی که منجر به شهادت بسیاری از هموطنان شد دشمنان درصدد سرنگونی این نظام مقدس بوده اند.

وی  در ادامه بیان کرد: در دنیا همه جور انقلاب صورت گرفته است چه انقلاب مذهبی ، سیاسی و… . بسیاری از انقلاب ها  بعلت انحراف در مسیر حرکت دچار انحطاط شدند . نظام جمهوری اسلامی با ایثار بسیاری از مردم تا امروز قدرتمند و تنومند در برابر حربه های دشمنان ایستادگی کرده است.

 مولایی تاکید کرد: در اتفاقات اخیر بخشی از پازل دشمن برای جمهوری اسلامی بود که می خواست تمامیت ارضی ایران را بزند که به حمد اله با بصیرت خوب مردم موفق نشد.

این مقام نظامی تصریح کرد: با اعلام رسمی ترور سردار سلیمانی از سوی استکبار جهانی امریکای خونخوار ، کینه توزی های دشمنان اسلام ملموس تر می شود. نقشه های امریکا  را نقش برآب کردند و با هزینه های کلان دشمن در طراحی نقشه ها، با اندیشه های سردار مقاومت ، نقشه های دشمن بی اثر شد.

وی اذعان کرد: شهید سلیمانی جنگ بین تمدنی کشورهای اسلامی را جلوگیری کرد و مانع کشتار بین مسلمانان در کشورهای منطقه شد. تجزیه ایران به بخش های مختلف و الحاق به مشورهای همسایه نیز هدفی بود که از سوی دشمنان در حال اجرا بود که با ولایت پذیری مردم ناموفق بود.

سردار مولایی در پایان گفت: جنگ در دیگر کشورها نگاه درست سردار سلیمانی بود تا به داخل کشور کشیده نشود و در همان خانه اول استکبار را مفتضحانه شکست دهیم و دیدیم این وعده هم با شکست داعش محقق شد.