مراسم سومین سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی با حضور مردم ،شهردار و اعضای شورای اسلامی، فرمانده حوزه بسیج ۳۵۷ مقداد و مدیران شهری نصیرشهر در مسجد حضرت رقیه(س) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر ، حجت الاسلام والمسلمین علیا نسب امام جمعه نصیرشهر در این مراسم با اشاره به شخصیت سردار دلها شهید قاسم سلیمانی افزود: شهید قاسم سلیمانی در ولایت ذوب شد و فقط در خط ولایت بود.

وی در ادامه تصریح کرد: مسئولین در زیر پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی باید از کوتاهی در انجام وظیفه، بی عدالتی پرهیز کنند.تبیین شخصیت شهید سلیمانی برای نسل امروز جهاد تبیین است.شهید سلیمانی دانش آموخته نظام جمهوری اسلامی  و مکتب امام حسین (ع) است.

امام جمعه نصیرشهر ابراز کرد: قاسم سلیمانی پرورش یافته انقلاب اسلامی است که جهان در تدبیر، شجاعت،،دیانت کیاست ایشان دوام می آورد.

وی اذعان کرد: یکی از آموزه های مکتب شهید سلیمانی ، وحدت است . سردار سلیمانی در کشور و در عرصه بین الملل منادی وحدت بود.داعش که دست پرورده استکتبار بود و هدفش تفرقه و کشتار مسلمانان بود با تدبیر این شهید بزرگ از بین رفت و اجازه نداد خدشه ای در وحدت شیعیان و اهل تسنن  وارد شود.

حجت الاسلام والمسلمین علیا نسب بیان داشت:وصیت نامه شهید سلیمانی ولایت نامه است .وقتی جمهوری اسلامی را خیمه و حرم اهل بیت معرفی می کند وقتی که ناخدای این کشتی را مقام معظم رهبری معرفی کرده و به جوانان پیروی از ولایت را مورد تاکید قرار داد.