فرمانده دانشکده مدیریت جهادی دانشکاه افسری امام حسین (ع) افزود: استکبار با نقشه ای تمام عیار به جنگ ایران آمده بود ولی مردم با بصیرت نقشه آنان را نقش برآب کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر، سردار محسن عباسی همزمان با ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در جمع مردم نصیرشهر اظهار داشت: واکاوی اغتشاشات و نقشه های دشمن ، عمق نقشه های آنان را مشخص می کند و مردم با بصیرت و ولایتمدار ایران همه نقشه هارا نقش برآب و بی اثر نمودند.

وی تصریح کرد: آمریکا هر ۵۰ سال یکبار سند امنیت ملی خود را جهت برنامه ریزی نیم قرن آینده جهان بروز می کنند.آمریکا بعد از جنگ جهانی دوم با طرح مارشال کمک هایی به کشورهای اروپایی کرده و کشورهای اروپایی همراه امریکا در اجرای اهداف شوم شدند.

فرمانده دانشکده مدیریت جهادی دانشکاه افسری امام حسین (ع)  تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران اقدامی غیر قابل پیش بینی برای امریکایی ها در قرن گذشته بود .  آمریکا که خود را قدرت بلامنازع در جهان می دانست ایران را جهت فروپاشی در صدر تصمیمات و اقدامات سند امنیتی خود قرار داد و در این را هزینه های گزاف و برنامه ریزی های بسیاری کرد.

عباسی با اشاره به حوادث ایران در سال های گذشته و همچنین کشورهای منطقه ابراز کرد: ایجاد اعتشاشات و نا امنی در ایران از برنامه های امریکا بود که با حمایت چند کشور دیگر بر علیه جمهوری اسلامی صورت گرفت ولی مردم با بصیرت و ولایتمدار هوشمندانه توطئه های دشمنان را خنثی و در این روز پاسخ محکمی به آنان دادند.