شهردار و اعضای شورای اسلامی نصیرشهر در پیامی حماسه آگاهانه و عالمانه مردم با بصیرت در مقابل توطئه های خطرناک و فتنه آفرین دشمنان انقلاب را در سالروز نهم دی سال ۱۳۸۸گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر، در این پیام آمده است:

بزرگ ترین ثروت برای یک نظام همین است که مردم پشت سرش باشند.       مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

حماسه بزرگ ۹دی ، ضامن تجلی هویت و ماهیت انقلاب اسلامی و بصیرت ملت هوشیار ایران در صحنه های سرنوشت ساز تاریخی و در مقابل توطئه های خطرناک و فتنه آفرین دشمنان است. ملت فهیم و آگاه ایران با حضور تاریخی خود با آرمان هایی برگرفته از اسلام ناب و با ایستادگی بر اصول و ارزش های انقلابی، صحنه شکست و رسوایی را برای دشمنان قسم خورده ایران اسلامی رقم زد.

سالروز نهم دی برای جامعه اسلامی ما و نظام حقیقتا یک شاخص و البته فصل‌ الخطاب محسوب می‌شود، شاخصی که عیار سنجش بسیاری از خواص جامعه مشخص شد، بنابراین باید این روز را برای همیشه در حافظه تاریخی و نگاه خود محفوظ بداریم.

با گرامیداشت حماسه نهم دی، بار دیگر با آرمان های مقدس انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری  ( مدظله العالی ) که درخنثی کردن توطئه از پیش طراحی شده دشمن نقش اساسی و راهبردی داشتند و امروز ایران عزیز اسلامی در پرتو ولایت فقیه به سوی قله های پیشرفت وتعالی درحرکت است، تجدید عهد و میثاق نموده و با ابراز انزجار از دشمنان انقلاب و میهن اسلامی اعلام می داریم در راه اهداف مقدس انقلاب، رهبری و نظام جمهوری اسلامی از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود.