شهردار و اعضای شورای اسلامی نصیرشهر در پیامی  ۱۶ آذر ماه روز دانشجو را به طالبان علم و عدالت تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر، در این پیام آمده است:

دانشجویان و دانشگاهیان همواره از تاثیرگذارترین و پیشروترین اقشار جامعه در آگاهی‌بخشی و ایجاد شور و شعور انقلابی بوده‌اند. بی شک ، حماسه ضد استبدادی و استکبار ستیزی ۱۶ آذر ، با ارزش ترین نمونه و یکی از برگهای ماندگار تاریخ ایران زمین ، حماسه رشادت دانشجویان آگاه این سرزمین است که با ایستادگی و مقاومت ، فریاد ضد استکباری ملت شریف ایران را به گوش جهانیان رساندند .

فرا رسیدن روز ۱۶ آذر هر سال یادآور حماسه شهادت سه تن از دانشجویان مسلمان و مبارز میهن اسلامی در ذهن جامعه اسلامی ما زنده می‌شود که پیام‌آور عزت و شرف دانشگاه و نماد مقاومت جامعه دانشگاهی در برابر سلطه خارجی و خود کامگی داخلی است.

امروز نیز جامعه دانشگاهی ما در پرتو مشعل پر فروغ شانزده آذر در اندیشه پیمودن راهی است که به آینده‌ای روشن منتهی می‌شود. آینده‌ای که سرشار از عشق و امید مبتنی بر خردورزی، آزادی، گفتگو کرامت‌های انسانی است.

اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای دانشجو در دوران انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس ، فرا رسیدن ۱۶ آذر بعنوان روز دانشجو که نماد آزادی‌ خواهی و حق‌ طلبی است را به همه اصحاب علم و اندیشه خاصه دانشجویان و اساتید وارسته و برجسته دانشگاه ها تبریک عرض نموده ، عزت و سربلندی این عزیزان را از خداوند متعال خواستاریم .