شهردار و اعضای شورای اسلامی نصیرشهر در پیامی فرا رسیدن ۱۳ آبان روز دانش آموز و تشکیل بسیج دانش آموزی که  نماد استکبار ستیزی است را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر، در این پیام آمده است:

۱۳ آبان تجلی افتخار ملت ایران در مبارزه با استکبار و یادآور سه حماسه تبعید حضرت امام خمینی(ره) به ترکیه از سوی رژیم شاهنشاهی در سال ۴۳، کشتار دانش آموزان در سال ۵۷  و برچیده شدن لانه جاسوسی در ۱۳ آبانماه سال ۵۸ توسط دانشجویان پیرو خط امام (ره) در تاریخ معاصر ایران است. در این وقایع آنچه بیش از هر چیز خودنمایی می نماید روحیه استکبار ستیزی و حق جوئی است که نشان از روحیه آزادی خواهی ملت بزرگ ایران می باشد.

این روز، روز میعاد دانش آموزان تاریخ ایران اسلامی با شهیدان دانش آموز از آغاز نهضت امام خمینی تا شهیدان دفاع مقدس و نیز همه دانش آموزانی است که در سراسر جهان در راه مبارزه برای آرمانخواهی جان در راه عدالت نثار می کنند تا ریشه ظلم بر چیده شود. میعادی که بند بند آن جهد و جهاد و اجتهاد در عرصه  های عزت و آزادگی است.

اینجانبان این روز مبارک را به همه ی دانش آموزان عزیز که آینده سازان ایران اسلامی هستند را تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند تبارک و تعالی پیشرفت و سر بلندی را برای همه پویندگان طریق معرفت به ویژه نسل پویای انقلاب اسلامی مسئلت دارم و از تمامی شهروندان نصیرشهر دعوت می نماییم که با حضور پرشورخود همراه و همگام با سایر دانش آموزان ندای استکبار ستیز خود را به گوش تمامی مستکبران و طاغوتیان زمان  برسانند.