امام جمعه موقت نصیرشهر افزود: اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی در آموزش و پرورش و دانشگاه ها به نسل آینده منتقل می شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر، حجت الاسلام والمسلمین صنوبری امام جمعه موقت در بخشی از خطبه های نماز عبادی سیاسی این هفته نصیرشهر ضمن تسلیت حادثه تروریستی تکفیری به زائران حضرت احمدبن موسی(ع) با محکومیت این عمل ابراز کرد: اعتراضات در کف خیابان ها نتیجه نخواهد داد و جز نا آرامی و خسارت های جانی و مالی برای هم وطنان آیده دیگری نداشته و نخواهد داشت.
وی در ادامه تصریح کرد: آگاهی بخشی و روشنگری سریع مردم از سوی رسانه ها باید با جدیت بیشتر صورت گیرد تا استکبار نتواند بر افکار عمومی موج سواری کند.
امام جمعه موقت نصیرشهر بیان داشت: آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها در تبیین نظام مقدس جمهوری اسلامی به اندازه کافی و وافی نتوانستند پاسخگو و اقناع کننده نسل امروز باشند و با برنامه ریزی صحیح این مهم باید نهادینه شود.
حجت الاسلام صنوبری تاکید کرد: از دستگاه‌قضایی انتظار با خورد قاطع را با میلان نظم و امنیت مردم داریم . اعتراض حق همه مردم است ولی با راه و روش درست صورت گیرد.