جلسه هماهنگی مراسم شکوهمند ۱۳ آبان روز استکبار ستیزی با حضور شهردار، رئیس شورای اسلامی،رئیس امور مساجد شهرستان رباط کریم، رئیس کلانتری ، جانشین حوزه بسیج برادران و فرمانده بسیج خواهران، مسئول بهزیستی و همچنین رئیس انجمن امورکتابخانه های شهرستان رباط کریم به ریاست امام جمعه نصیرشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر، حجت الاسلام والمسلمین علیا نسب با اشاره به برگزاری هرچه با شکوهتر مراسم ۱۳ آبان در نصیرشهر، افزود: دشمنان این انقلاب از ابرقدرت شدن ایران اسلامی در هراسند و از هر راه و روشی برای جلوگیری و یا کند شدن مسیر پیشرفت کشور عزیزمان استفاده می کنند.

وی تاکید کرد: مراسم راهپیمایی امسال با حضور دانش اموزان و دانشجویان و همچنین شهروندان عزتمند نصیرشهر با اجرای برنامه های متنوع اجرا می شود تا مشت محکمی بر دهان یاوه گویان باشد.

فرشاد شهسواری شهردار نصیرشهر در ادامه بیان داشت: شهرداری نصیرشهر همانند سنوات گذشته از همه ظرفیت در اجرای هرچه با شکوهتر این مراسم استفاده خواهد کرد و اطلاع رسانی و تدارکات به بهترین نحو اجرا می شود.

علی عبدی رئیس شورای اسلامی و نماینده دفتر امام جمعه در شورای آموزش و پرورش شهرستان ابراز کرد: دانش آموزان نصیرشهری در روز ۱۳ آبان یکصدا فریاد استکبار ستیزی را صر خواهند داد.

گفتنی است مسیر حرکت راهپیمایی ۱۳ آبان ماه از مقابل مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) به سوی مسجد حضرت رقیه(س) از ساعت ۱۰:۳۰ صبح خواهد بود.