آتش نشانان شهرداری نصیرشهر با حضور مسئولان شهرستانی و شهری مورد تجلیل قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر، آئین تجلیل از آتش نشانان شهرداری نصیرشهر با حضور نماینده مردم شهرستان رباط کریم در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، شهردار و اعضای شورای اسلامی نصیرشهر در آتش نشانی برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین نوروزی نماینده مردم شهرستان رباط کریم در مجلس شورای اسلامی گفت: شجاعت، جانفشانی آتش نشانان بی بدیل است و آتش خدمت در وجودشان شعله می‌کشد تا آتش سوزنده حوادث را برای شهروندان خاموش کنند.
حجت الاسلام والمسلمین علیا نسب امام جمعه نصیرشهر نیز بیان کرد: امنیت یکی از صفات خداوند متعال است که آتش نشانان به آن وصف عینیت می‌بخشند.
در ابتدای این مراسم علی عبدی رئیس شورای اسلامی نصیرشهر نیز ابراز کرد: آتش نشانان فرشتگان نجاتند و این جمله جایگاه والای آتش نشانان را برای همگان روشن می‌سازد.
فرشاد شهسواری در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش‌ها و جانفشانی آتش نشانان شهرداری نصیرشهر افزود: همکارانم در آتش نشانی ایثارگرانه جان خود را به مخاطره می اندازند تا صحت و سلامت شهروندان نصیرشهر را به ارمغان آورند گه کاری بس سخت است.
وی در ادامه تصریح کرد: تأمین تجهیزات به روز آتش نشانی نیز با هزینه کرد ۵۰۰ میلیون تومانی و خرید اقلام مورد نیاز صورت گرفته و با توجه به قرار‌گیری شغل آتش نشانی بعنوان حرفه‌های سخت، با تشکیل کارگروهی آیتم‌های شغلی مورد بازنگری قرار می‌گیرد.
در این مراسم از آتش نشانان شهرداری نصیرشهر با اهدای گل و لوح تقدیر تجلیل شد.