شهردار و اعضای شورای اسلامی نصیرشهر در پیامی آغاز هفته دفاع مقدس را به خانواده معزز شهدا، جانبازان ، ایثارگران و ملت شریف ایران تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر، در این پیام امده است:

سلام بر آنهایی که به خاک افتادند تا ما به خاک نیفتیم، سلام بر آنهایی که پلاکشان را از گردن در آوردند تا همانند مادرشان حضرت فاطمه زهرا(س) گمنام و بی مزار بمانند، سلام بر «هفته دفاع مقدس» ؛ هفته مراجعه به خویشتن با معیار شهدا…

«دفاع مقدس» نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین است که خاطرات دلاوری های آن، در تاریخ شکوهمند ایران زمین به یادگار خواهد ماند.

هشت سال دفاع مقدس در برابر همه زورگویان  و مستکبران جهان، برگ زرینی از حماسه مردمی است که نه تنها ایرانیان بلکه همه ملت‌های آزاده جهان به آن افتخار می‌کنند.

اینجانبان فرا رسیدن «هفته دفاع مقدس» که به تأسی از مولا و سالارشهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در تحقق شعار «هیهات منا الذله» و یادآور افتخارات، شهامت ها، رشادت ها و شهادت هاست را به همه شهروندان انقلابی و ولایی و به ویژه حضور ارزشمند خانواده های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و رزمندگانی که از دیار شهیدپرور نصیرشهر سرافرازانه با ایثارگری و ازخودگذشتگی، مرام ایثار و شهادت را بنیان نهادند، تبریک و تهنیت عرض می نمائیم.