شهردار و اعضای شورای اسلامی نصیرشهر در پیامی فرارسیدن هفته دولت را به دولتمردان و خدمتگزاران ملت تبریک گفتند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر، در این پیام آمده است:
هفته دولت هر سال یاد‌آور شهادت مظلومانه جمعی از یاران با وفای نظام و انقلاب اسلامی و در رأس آنان شهدای گرانقدر، رجایی و باهنر است.
دولتمردانی که با‌ ایمان، عقلانیت، عشق و ساده زیستی و خدمت صادقانه، خالصانه و خاضعانه برای همیشه تاریخ، الگوی راستین و اسوه خدمتگزاری بی‌منت به مردم فهیم و ایثارگر میهن اسلامی شدند.
هفته دولت نمادی است از وحدت مردم و دولت اسلامی که این وحدت، سرافرازی، پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی عزیز را به دنبال خواهد داشت. بدون تردید خدمت به مردم در هر لباس و هر شغلی از بزرگ‌ترین توفیقاتی است که خداوند متعال در اختیار بندگان خود قرار داده و برای آن اجری عظیم در نظر گرفته است.
اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و بویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به همه دولت مردان و چهارم شهریورماه را به کارمندان خدوم و متعهد و بویژه کارمندان و کارکنان شهرداری نصیرشهر تبریک عرض می‌نماییم.

با‌امید اینکه بتوانیم با تأسی از این دو الگوی خدمتگزار و رهنمود‌های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با تدابیر و‌اندیشه‌های خردمندانه، افق تازه‌ای از توسعه را در خدمت رسانی مطلوب به منصه ظهور برسانیم.