شهردار و اعضای شورای اسلامی نصیرشهر همزمان با گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی از حجت الاسلام والمسلمین نوروزی تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر، فرشاد شهسواری شهردار به همراه علی عبدی رئیس، حجت الاسلام والمسلمین ربعلی عبدی سخنگو، مسعود اصغری خزانه دار و علی محمودی عضو شورای اسلامی نصیرشهر به مناسبت ۲۶ مرداد ماه سالروز بازگشت آزادگان به میهن از آزاده سرافراز حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی نماینده مردم شهرستان های رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی  تجلیل کردند.

علی عبدی رئیس شورای اسلامی نصیرشهر در این دیدار ضمن تبریک این روز همام ، عزت و سربلندی امروز کشور را مرهون جانفشانی ایثارگران و آزادگان برشمرد و تاکید کرد: امنیت و سربلندی امروز ایران اسلامی مرهون ایثارگری و فداکاری بزرگ مردانی است که با تأسی از مکتب سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) جان خود را در طبق اخلاص نهادند و با جانفشانی، ایران اسلامی را از توطئه دشمنان محفوظ نگه داشتند.

فرشاد شسهواری شهردار نیز ابراز کرد: آزادگان الگوی اسوه‌های سربلندی و بصیرت ،مقاومت ، اخلاق و معنویت برای جامعه هستند . آنها با حریت و منش‌های انقلاب و مرام امام راحل(ره) بیعت خویش را انجام داده و دشمن کینه توز و تا بن دندان مسلح را تسلیم خویش کرده و آزادگی را به جهانیان آموختند.