آئین تکریم و تقدیر از اصحاب رسانه با حضور فرماندار،امام جمعه ،فرماندهان ناحیه سپاه امام حسن مجتبی(ع) و انتظامی،رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی ،شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهر های نصیر شهر، رباط کریم و پرند در سالن اجتماعات آموزش و پرورش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر، امید احمدی فرماندار و رئیس شورای اطلاع رسانی شهرستان رباط کریم گرامیداشت روز خبرنگار گفت: نیت خیرخبرنگار می تواند در تغییر و تحول مثبت و توسعه در همه ابعاد یاری دهنده مسئولان باشد. بیان عملکرد دستگاهها اعتماد جامعه به نظام را افزایش می دهند.
حجت الاسلام والمسلمین ترابی امام جمعه رباط کریم نیز تصریح کرد: خبرنگاران سربازان جبهه تبیین هستند و خبرنگاران در فرهنگ سازی و اصلاح فرهنگ عمومی نقش تعیین کننده ای دارند.
فرشاد شهسواری شهردار نصیرشهر به نقش مهم خبرنگاران اشاره و اذعان کرد: خبرنگاران در بصیرت افزایی جامعه نقش مهمی را ایفا می کنند و می توانند چشم و گوش مسئولین در شنیدن مطالبات مردم باشند.
علی عبدی رئیس شورای اسلامی نصیرشهر نیز به وظیفه مهم خبرنگاران تاکید و ابراز کرد: خط و مشی خبرنگاران برقراری ارتباطی دوسویه بین مسئولین و مردم است و انتقاد سازنده از سوی اصحاب رسانه در پیشبرد و پیشرفت شهر غیر قابل انکار است.
گفتنی است در این مراسم از خبرنگاران شهرستان با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.