فرشاد شهسواری شهردار و حجت الاسلام والمسلمین ربعلی عبدی رئیس شورای اسلامی نصیرشهر در پیامی فرارسیدن دهه ولایت را به شهروندان مؤمن و ولایتمدار نصیرشهر تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر، در این پیام آمده است:
اعیاد سعید قربان و غدیر خم باشکوه‌ترین و زیباترین جلوه تعبد و اطاعت در برابر معبود و عالی‌ترین مرحله بندگی و عبودیت به درگاه حضرت باری تعالی است.
عید سعید قربان، عید تقرب به حضرت حق، رویش نور‌ایمان در دل‌های آگاه مسلمین و پیروی از سنت ابراهیمی است. عید قربانی کردن هوای نفس در پیشگاه پروردگار عظیم و پیوستن به دریای بیکران رحمت اوست.
جامعه اسلامی برای خنثی کردن توطئه‌های تفرقه افکنانه دشمنان، نیازمند اتحاد، همدلی و یکپارچگی است که ایام مبارکی همچون عید قربان می‌توانند مظهر این وحدت باشند.
عید بزرگ غدیر خم نیز از بزرگترین عید‌های مسلمانان است. امام صادق(ع) در خصوص اهمیت این عید فرمود: بزرگ‌ترین و بهترین عید، عید غدیر است. زیرا در آن روز‌ امیرمؤمنان علی(ع) به عنوان پرچمدار مردم منصوب شد. در این روز درود و سلام بر محمد و آل او فرستید و از ستمگران به آنان برائت جویید.
اینجانبان فرارسیدن موسم رستگاری حج و اعیاد بزرگ و خجسته قربان و غدیر خم را به تمامی همشهریان نصیرشهر تبریک و تهنیت عرض نموده و‌امیدوارم که همگان از برکات معنوی این ایام بهره‌مند گردیم.