به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیر شهر :  مهندس رنجی شهردار و مهنس اصغری رئیس شورای اسلامی نصیر شهر در پیامی از حضور حماسی مردم در راهپیمایی یوم ا… ۲۲ بهمن قدردانی نودند .

 

بسم الله الرحمن الرحین

در رود خدا به روان پاک شهیدان انقلاب اسلامی ایران و شما مردم مومن  انقلابی و همیشه در صحنه نصیر شهر  که بار دیگر همگام با ملت بزرگ ایران برای تجدید بیعت با آرمانهای مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و در لبیک به فرمان ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای حماسه ای دیگر آفریدید .

آفرین بر عزم راسخ و اراده بلند شما مردم شریف و ولایتمدار  نصیر شهر , بی شک این برگ زرین سند پر افتخار دیگری است از حماسه شور انگیز ملت غیور و شریف ایران اسلامی , مشت های گره کرده امت هوشیار بر چهره های برافروخته دشمنان اسلام کوبیده شد , تا غرور و سربلندی ایران و ایرانی را به ارمغان آورد .

لذا بدینوسیله مجموعه شهرداری و شورای اسلامی نصیر شهر  ، بعنوان خادمین شما مردم فهیم  و قدر شناس بر خود فرض می دانیم که از حضور حماسی تک تک شما مردم شریف در لبیک به ندای مقتدای خویش حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و شرکت در راهپیمایی سراسری یوم الله ۲۲بهمن که موجب سرفرازی ایران اسلامی در جهان گردیدسپاسگذاری نمائیم .

 

مسعود اصغری                                                                             حسین رنجی

رئیس شورای اسلامی نصیر شهر                                                                   شهردار