شهردارنصیرشهر گفت: پروژه‌های عمرانی با هزینه‌ای بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان در سطح شهر در حال انجام است که بیش از ۵ میلیارد تومان از این مبلغ برای تکمیل بوستان مفتح هزینه می‌شود.
فرشاد شهسواری در حاشیه جلسه بررسی روند پیشرفت پروژه‌های عمرانی شهر اظهار کرد: در حال حاضر بخش زیادی از پروژه‌های بزرگ عمرانی فعال شهر از ساختمان دارالقرآن در خیابان شهدای گمنام تا بوستان مفتح در خیابان امام رضا(ع) در حال انجام است.
وی افزود: هر دو هفته یکبار جلساتی برای بررسی روند پیشرفت پروژه‌های عمرانی با حضور معاونان و مدیران شهرداری برگزار و گزارش فعالیت‌ها ارایه می‌شود.
شهردار نصیرشهر تأکید کرد: بر اساس اطلاعات ارایه شده، پیشرفت پروژه‌های عمرانی در شهر قابل قبول بوده به طوری که تمام پروژه‌ها درصدی از برنامه زمانبندی جلوتر است.
وی با بیان اینکه روند رشد انعقاد قرارداد‌ها در شهرداری نصیرشهر با سال‌های گذشته تفاوت زیادی دارد، گفت: در سال جاری حوزه فعالیت‌ها بسیار وسیع و همه موانع مربوط به آزادسازی‌ها به جز اندکی از آن‌ها برطرف شده است.
شهردار نصیرشهر اظهار کرد: به نظر می‌رسد زمان پیش‌بینی شده برای پایان فعالیت برخی پروژه‌ها و بهره‌برداری از آن‌ها می‌تواند کاهش پیدا کند؛ برای بررسی این موضوع امروز تأکید شد تا در خصوص فشردگی زمان و کوتاهی مدت بررسی لازم انجام شود.