با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی، فرماندهان حوزه بسیج برادران و خواهران، رئیس کلانتری ۱۲ جلسه هماهنگی گرامیداشت سی و سومین سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی به ریاست امام جمعه نصیرشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر، حجت الاسلام والمسلمین خدایی در این جلسه ضمن گرامیداشت سی و سومین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی و تبریک روز ولادت حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت  به ابعاد شخصیتی امام راحل اشاره و اظهار داشت: امام راحل به فکر انسانهای محروم و نیازمند بودند و همیشه  توجه ویژه ای به انسانهای مظلوم و مستضعف داشتند .

وی بیان داشت: استقلال و عدم سلطه پذیری و جمهوریت از مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی است و این دستاوردها برای نسل امروز باید در قالب جهاد تبیین پررنگ شود.

فرشاد شهسواری شهردار نصیرشهر  تاکید کرد: این انقلاب با نام حضرت امام خمینی(ره) در جهان شناخته می شود و تبیین ابعاد شخصیتی بنیانگذار انقلاب در جامعه امروز ضروری است.

وی ابراز کرد: شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر در انتقال ابعاد شخصیتی حضرت امام راحل بعنوان شناسنامه انقلاب به نسل امروز با فضا سازی مناسب و برنامه های متنوع اجرا خواهد کرد.