نماینده مجلس شورای اسلامی به همراه مسئولین نصیرشهر با  دو خانواده معزز شهید دیدار نمود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر؛ در تداوم دیدار و تجلیل از خانواده های معظم شهداء و ایثارگران و به منظور زنده نگه داشتن فرهنگ شهادت ، از خانواده های معظم شهیدان رضایی و میرزایی با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، اعضای شورای اسلامی و شهردار نصیرشهر دیدار و به مقام آنان ادای احترام کردند.

حجت الاسلام و المسلمین خدائی امام جمعه نصیر شهر در این دیدارها با اشاره به اینکه تکریم خانواده شهدا وظیفه همه است، اظهار داشت: کوچکترین وظیفه ما ادای احترام به خانواده معظم شهداست و هر چه ما داریم و اکنون اگر به جایگاهی رسیده ایم به برکت خون های پاک شهیدان است، لذا همواره و در همه موفقیت‌های کنونی در عرصه‌های مختلف مدیون رشادت‌ها و ایثار و از خودگذشتگی شهدا هستیم.

 وی با بیان اینکه خاطرات شهدا و دلاور مردی های آنان در صدر برنامه های شهر قرار دارد، افزود: خانواده معظم شهدا باید دعا کنند تا ما در راه اهداف شهدا گام برداریم.

در ادامه فرشاد شهسواری شهردار نصیرشهر نیز ضمن آرزوی سلامتی برای خانواده های شهدا، بیان داشت: هر چند آن طور که باید و شاید نمی‌توان از خانواده‌های شاهد و ایثارگر تقدیر کرد ولی مسئولان می‌توانند با حضور خود در کنار این خانواده‌های معظم، دین خود را نسبت به شهدا ادا کنند و شهرداری نصیر شهر نیز آمادگی خود را جهت ارئه خدمات بهتر  به خانواده های معظم شهدا دارد.