فرشاد شهسواری شهردار نصیر شهر در پیامی فرارسیدن سال ۱۴۰۱ و آغاز قرن جدید را به شهروندان تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر، در این پیام آمده است:

                     یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَار 

                                            یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ

                                                               یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ

                                                                                      حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

عید نوروز، پرتوی دلربا و چهره ای زیبا از آفرینش است که پیش از آمدنش، انبوه انسان ها را به تلاش و کوشش دعوت می نماید.خداوند رحمان نوید میلاد سال نو را بر دوش نسیم بهاری گذاشت تا این امانت سبز را به رسم آغاز ی دوباره جلوه گر سازد تا یادمان باشد که هستیم.

فرا رسیدن سال نو، گرچه پایان یک سال تلاش صادقانه است اما سرآغاز دیگری برای یک سال کوشش و خدمتگزاری بی منت را رقم می‌زند. سال‌ها و ایام عمر، متشکل از فرصتها و تهدیدها است و هنر ما این است که بتوانیم تهدیدها را به فرصت تبدیل و از فرصتها استفاده کنیم و با همدلی و اتحاد، نصیرشهر را سرآمد شهرنشینی در منطقه کنیم.

امیدوارم در سالی که در پیش است شاهد رشد فزاینده ی کشور و شاهد زمینه‌سازی برای بهره‌گیری از امکانات داخلی و خارجی برای پیشرفت کشور و  بهبود زندگی جامعه‌مان در همه عرصه‌ها باشیم و با نهادینه کردن و ظهور فضایل اخلاقی در زندگی فردی و اجتماعی، مسیر تحقق آرمان های والای انقلاب اسلامی تسهیل و تسریع گردد.

در طلیعه سال جدید؛ با اتکا به لطف خداوند و همدلی شهروندان شریف تحولی در افزایش سرانه ها که لازمه رفاه و آسایش مردم است ایجاد کنیم.

و اینک در آستانه فصل بهار که فصل اعتدال است وجلوه جمال و جولان جلال ، سالی توام با بهروزی و توفیق برای مردم ایران زمین بویژه شهروندان نصیرشهر را از درگاه ایزد منان آرزو دارم.

فرشاد شهسواری

شهردار نصیرشهر