🔸 نخستین دفتر خدمات الکترونیک قضایی در نصیر شهر با حضور جمعی از مسئولان افتتاح شد.

🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر در راستای تسهیل دادرسی، کاهش‌ مراجعات مردمی به دستگاه قضایی، تسریع در اجرای عدالت و افزایش اعتماد عمومی نخستین دفتر خدمات قضایی با حضور شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی نصیرشهر ، دادستان و رئیس دادگستری در نصیرشهر افتتاح شد.

🔹فرشاد شهسواری شهردار نصیرشهر در افتتاح این دفتر با بیان اینکه مردم از این پس بدون مراجعه به محاکم قضایی می توانند دادخواست قضایی خود را در این دفتر تنظیم کرده و تقدیم نمایند تصریح کرد: این نخستین دفتر خدمات قضایی در نصیرشهر می باشد که پس از برگزاری جلسات متعدد و پیگیری های شورای اسلامی شهر و شهرداری در جهت تسهیل امور قضایی و تکریم مراجعین در نصیرشهر انجام گرفته است .

🔹حجت الاسلام ربعلی عبدی رئیس شورای اسلامی نصیرشهر نیز هدف از تاسیس این دفتر را عدم نیاز شهروندان محترم به حضور در محاکم قضایی در ثبت دادخواست و ارجاع الکترونیکی پرونده به شعب قضایی دانست و افزود : استفاده از ظرفیت دفاتر خدمات الکترونیک قضایی می تواند نقش مهمی در صرفه جویی وقت مردم در محاکم دادگستری ایفا نماید .

🔹 رئیس شورای اسلامی نصیرشهر همچنین از توافقات صورت گرفته و نتیجه آن در آینده نزدیک خبر داد و اظهار داشت: با پیگیری های انجام گرفته توسط شورای اسلامی شهر و شهرداری نصیرشهر انشاءا… به زودی شاهد افتتاح مجتمع قضایی در نصیر شهر خواهیم بود.