به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر در راستای حل و بهسازی آب شرب مصرفی شهروندان عزیز و در خصوص موضوعات مربوط به امور فاضلاب شهری و کیفیت آب آشامیدنی، شورای اسلامی نصیرشهر را بر آن داشت تا با دعوت از ریاست اداره آبفای نصیرشهر موضوعات مختلف مورد نقد و بررسی و حل و فصل قرار دهد.

🔹 حجت الاسلام ربعلی عبدی رئیس شورای اسلامی شهر مشکلات موجود در خصوص فاضلاب شهری و کیفیت و کمیت آب شرب مصرفی و نیز آب رسانی با حداکثر توان و سرعت به کوچه های احداثی را عنوان و همچنین در خصوص درصد پیشرفت فیزیکی آن مطالبی را عنوان نموند.

🔹 پیرامون جلسه مهندس سیف الهی رئیس آبفای نصیر شهر در خصوص فعالیت های صورت گرفته و تعاملات سازنده و همکاریهای فی‌مابین شهرداری و اداره آب قدردانی کرد و همچنین افزود: صدور مجوز حدودا ۱۱ کیلومتر حفاری شهرداری به آبفاء نشان از تلاش این اداره در جهت حل و فصل مشکلات شهری را دارد.

🔹همچنین مهندس شهسواری شهردار نصیر شهر نیز از پیگیریهای مجموعه آب و فاضلاب در جهت کم کردن کاستی‌های موجود قدردانی و در خصوص رفع مشکلات و موانع موجود قول همکاری همه جانبه دادند تا هر چه زودتر مسائل مربوط به آب آشامیدنی را حل نمایند.