🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر مراسم تجلیل از آتش نشانان ظهر امروز شنبه دهم مهرماه به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی با حضور امام جمعه محترم ، شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، روسای کلانتری و حوزه بسیج مقداد در ساختمان آتش نشانی شهرداری نصیرشهر برگزار گردید .

🔹در ابتدای مراسم مهندس شهسواری شهردار نصیرشهر ضمن خیر مقدم و تبریک این روز و قدر دانی از زحمات و تلاش های آتش نشانان در خدمت رسانی به شهروندان اظهار داشت : هفتم مهر ماه روز تجلیل و پاسداشت جایگاه مردانی است از جنس ایثار و فرشته های نجات که آتش عشق خدمت به خلق در وجودشان زبانه می کشد تا آتش سوزان و سوزنده حوادث را در زندگی خلق خاموش کنند.

🔹امام جمعه نصیرشهر نیز در این مراسم با اشاره به حدیثی از امیر المومنین علی ( ع) خدمت در آتش نشانی را کاری بسیار ارزشمند دانست که اجر اخروی آن چیزی جز بهشت نیست چرا که خدمت در آتش نشانی صرفا” یک شغل و حرفه نیست بلکه سعادتی بزرگ برای عاشقان کمک رسانی به مردم است .

🔹همچنین گزارش کاملی از عملکرد واحد آتش نشانی توسط مسئول مربوطه ارائه گردید و در پایان با لوح سپاس و هدیه از آتش نشانان عزیز و زحمتکش توسط مسئولین قدردانی گردید .