شهردار نصیر شهر پیروزی در انتخابات را به منتخبان مردم در ششمین دوره شورای اسلامی نصیر شهر تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر در این پیام آمده است :

بسمه تعالی

به لطف و یاری خداوند متعال سزدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا با مشارکت پرشور آحاد ملت بزرگوار ایران و علی الخصوص مردم همیشه در صحنه نصیرشهر برگزار گردید.

این حماسه سیاسی و اجتماعی و  حضور مقتدرانه نه تنها زمینه‌ساز اقتدار ملی و عقب نشینی دشمنان  نظام و انقلاب بوده بلکه راه‌‌گشای توسعه و پیشرفت کشور و اعتمادسازی حداکثری میان مردم و مسئولین خواهد بود.

انتخابات شورای اسلامی شهر یکی از انتخابات حساس و حائز اهمیت است که به طور مستقیم با سرنوشت شهر، آبادانی و توسعه‌ی پایدار شهرها در ارتباط است و اکنون قطار عمران و آبادانی در نصیرشهر همچنان بر روی ریل خود در حال حرکت می باشد و قطعاً با انتخاب اعضای با تجربه، تازه نفس, دلسوز و همدل به جرات می‌توان گفت نصیر شهر درمسیرتوسعه است.

اینجانب از تمام نامزدهای ششمین دوره شورای اسلامی نصیر شهر که در این عرصه حضور یافتند تقدیر و تشکر نموده و ضمن تقدیر و سپاس از اعضای محترم دوره‌ پنجم شورای اسلامی شهر ، تبریک صمیمانه خود را به شما منتخبین مردم در ششمین دوره شورای اسلامی نصیر شهر، اعلام می‌دارم و امیدوارم در سایه هم افزایی و تعامل متقابل میان خادمین مردم در نهاد شورا اسلامی شهر و شهرداری، بتوانیم به سمت تحقق اهداف متصور در سند چشم انداز توسعه شهری گام برداریم.

استمرار  موفقیت‌های شما را از درگاه حضرت حق خواستارم و امیدوارم ششمین دوره شورای اسلامی نصیر شهر، تسریع بخش روند عمران، آبادانی و پیشرفت شهر  گردد.

فرشاد شهسواری
شهردار نصیرشهر