به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر در ادامه ملاقات مردمی مهندس شهسواری شهردار نصیرشهر صبح امروز سه شنبه این دیدارها با حضور شهردار جوان و پرتلاش نصیرشهر و تعدادی از شهروندان در دفتر کار ایشان انجام گرفت .

مهندس شهسواری شهردار نصیرشهردر حاشیه این ملاقات ها با اشاره به وجود تمام مشکلات مطرح شده از سوی مراجعین محترم افزود: در طول هفته تمامی همکاران بنده در شهرداری ملزم به پاسخگویی و تکریم ارباب رجوع هستند با این حال جلسه‌های ملاقات مردمی با شهردار برای حل و فصل برخی مشکلات پیچیده، ضروری است.

شهردار نصیرشهر همچنین در خصوص رفع کامل تمامی مشکلات مطرح شده از سوی شهروندان نیز تاکید کرد : تمامی مشکلات مطرح شده از سوی شهروندان امکان پذیر نیست چراکه برخی از آنها منع قانونی دارند و برخلاف درخواست شهروندان، مطابق درخواست قابل رسیدگی نیست ولی در این جلسات با استناد به قانون، دلیل عدم رسیدگی به مطالبات شرح و در فضایی دوستانه مراجعه کننده نسبت به موضوعات آگاه می‌شود.

شهسواری همچنین اضافه کرد: با توجه به توسعه شهر و افزایش ساخت و سازهای شهری بیشترین مطالبه شهروندان در زمینه مشکلات عوارض، گواهی پایان کار، زمین های قولنامه ای، جدول گذاری و آسفالت ریزی معابر است که در دستور کار قرار می‌گیرد.