به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر مراسم امضاء تفاهم نامه و کلنگ زنی مدرسه خیرساز صبح امروز با حضور  شهردار، رئیس و نایب رئیس شورای اسلامی شهر و جمعی از مسئولان خیر ساز استان تهران در دفتر شهردار نصیرشهر برگزار شد .

در ابتدای این نشست صمیمی مدیر آموزش و پرورش شهرستان گزارشی از وضعیت موجود مدارس منطقه با توجه به شرایط کنونی ارائه نمودند .

سپس مهندس شهسواری شهردار نصیرشهر ضمن تشکر از اعضای محترم خیرین مدرسه ساز و مسولین استانی و استقبال مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر از این گونه طرح ها افزود : بدون شک اثرات این کار نیک در تمام لحظات زندگی خیرین مشاهده خواهد شد و خیرین مدرسه ساز در رونق علم و دانش کشور نقش بسزایی دارند و ساخت مدرسه در این مناطق بدون شک می تواند در شکوفایی استعداد دانش آموزان این منطقه تاثیر مثبتی داشته باشد.

سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران نیز در این مراسم  ضمن قدردانی از همراهی و همگامی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر در این کار خدا پسندانه و کمبود فضای آموزشی در شهرستان افزود : ما این نیز با کلنگ زنی این پروژه سعی داریم پروژه فوق را در در مدت زمان کوتاهی آماده بهره برداری و جهت استفاده دانش آموزان قرار دهیم .