به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر مهندس فرشاد شهسواری شهردار نصیرشهر طی پیامی ضمن تبریک به مناسبت این روز، از تعامل و همکاری ارزنده اعضای محترم شورای اسلامی نصیرشهر قدردانی نمود.

متن پیام به این شرح است:

و امرهم شورا بینهم

بسم ا… الرحمن الرحیم

در تقویم جمهوری اسلامی ایران نهم اردیبهشت ماه به عنوان روز ملی شوراها نام گذاری شده است.

شورای اسلامی شهر نهادی مقدس است که نشان دهنده عمق تفکر مردم سالاری دینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و ریشه در تعالیم دین مبین اسلام دارد.

با تاسیس شورای اسلامی شهر فرآیند واگذاری امور به مردم و نقش آفرینی آنان در تعیین سرنوشت خود و جامعه ای که در آن زندگی می کنند، عینیت یافت.

اینجانب ضمن گرامیداشت نهم اردیبهشت سالروز تأسیس نهاد مقدس شورای اسلامی شهر فرارسیدن این روز را به اعضای محترم شورای اسلامی نصیرشهر که با وظیفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات شهر تلاش می نمایند و با امانت، کفایت، درایت، کیاست و حسن سلوک برای نیل به جامعه شهروند مدار خالصانه و عاشقانه کوشش می نمایند و در جهت بالندگی، شکوفایی، عمران و آبادانی شهر قدم برمی‌دارید، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

امید است در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) با همدلی و صمیمیت تمامی اعضای شورا و با همه ظرفیت و تلاش در خدمت به شهروندان مومن و با اخلاص نصیرشهر منشا خدمات ارزشمندی باشیم .