به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر در این پیام آمده است:

شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِی أُنْزِلَ فِیهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِلنَّاسِ وَ بَینَاتٍ مِنَ الْهُدَى وَ الْفُرْقَانِ
رمضان برترین ماه خدا است که پروردگار تبارک و تعالی روزهایش را بهترین روزها و شب‌هایش را بهترین شب‌ های خود قرار داده ، ده روز اول آن رحمت،ده روز وسط آن مغفرت و آمرزش و ده روز آخر آن آزادی از آتش جهنم است.

رمضان ماه استمداد و بهره‌مندی از فیوضات و اتصال به ذات تبارک و تعالی است ، ماه بندگی خدا که در آن درهای رحمت و مغفرت بیکران حضرت حق بر روی بندگان مومن گشوده می‌شود.

خداوند منان را شاکریم که توفیق و عنایت بندگی و عبادت در ماه مبارک رمضان را بار دیگر در سرنوشت مان عطا فرمود و فرصتی فراهم آورد تا با روزه‌داری در ماه تهذیب و تزکیه نفس با یاری از درگاه مهر بی‌نهایتش به آرامش معنوی دست یابیم.

حضور در مراسماتی نظیر ختم قرآن، اقامه نماز تراویح، دعا و مولودی خوانی و شبهای لیالی قدر بهترین فرصت است تا غبار تن را در زلال چشمه های این ماه پر فضیلت صیقل دهیم و از لابلای لحظه‌های ناب دعا و سجادهایمان لذت مهمانی پروردگار را درک نماییم .

اینجانبان ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان به عموم مسلمانان به ویژه مردم مومن و ولایتمدار نصیرشهر ، موفقیت همگان را در بهره گیری مناسب از فرصت عظیم و معنوی ماه مبارک رمضان از درگاه حضرت احدیت مسئلت می نمائیم.