• شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی نصیرشهر در پیامی فرارسیدن میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی عج ، را به عموم شیعیان جهان تبریک و تهنیت گفتند.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر در این پیام آمده است : نیمه ماه شعبان ، سالروز ولادت منجی عالم بشریت حضرت قائم آل محمد (عج) است. امامی که وارث راستین پیامبر اعظم (ص) و ائمه معصومین (ع) و  بزرگ منادی عدالت و توحید است. این عید نقطه عطف اعیاد شعبانیه و پیام‌آور ظهور امامی است که با آمدنش به همه انتظارها پایان خواهد بخشید و امیددهنده مستضعفان خواهد بود .

در نظام مقدس جمهوری اسلامی سالروز این میلاد خجسته، به نام سربازان گمنام امام زمان(عج) نام‌گذاری شده است که به‌حق شایسته این دلاوران و ارکان مستحکم و شکست‌ناپذیر نظام در دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی است .

به یقین ظهور منجی عدالت گستر و رهایی بخش ملتها از یوغ ظلم، جور و فساد بشارت تمامی ادیان توحیدی به انسانهای حقیقت جو  است، بشارتی که امید را برای زیستن در فردایی روشن و عاری از بی عدالتی و تزویر، در دل مظلومان و مستضعفان جهان زنده نگاه می دارد، امروز جهان بیش از زمان دیگری تشنه جلوه گری و تجلی معنویت و عدالت الهی بر زمین خاکی است و بشریت حکومت عدل الهی را بر سراسر گیتی بی صبرانه به انتظار نشسته است.

اینجانبان ضمن تبریک فرارسیدن عید بزرگ نیمه شعبان، سالروز ولادت امیدآفرین و نجات بخش آخرین نور امامت و ولایت، حضرت حجه ابن الحسن العسکری، مهدی موعود (عج) و هفته بزرگداشت سربازان گمنام را به محضر مقام معظم رهبری ، ملت بزرگ ایران به ویژه مردم ولایتمدار نصیرشهر تبریک و تهنیت عرض نموده ، از خداوند متعال تعجیل در فرج آن حضرت، عزت و اقتدار روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیروزی و سربلندی همه مستضعفان عالم را مسئلت می نمائیم .