به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر در این پیام آمده است:


إنَّ اللّه یُحِبُّ الشّابَّ الَّذى یُفنى شَبابَهُ فى طاعَهِ اللّه
«خداوند جوانى که جوانى اش را در اطاعت از او بگذراند دوست دارد»
پیامبر اکرم(ص)

جوانی، بزرگترین سرمایه الهی برای آینده سازان یک کشور است تا جوانان با بهره گیری از نیروی ایمان و سلامتی روح و روان و با اتکا به آموزه های دینی قدم در راه موفقیت بگذارند.

ایران اسلامی همواره شاهد غرور آفرینی و نمایش همت و آگاهی جوانان مستعد و متخصص در تاریخ خود بوده است‌‌. از روزهای پرخون انقلاب و جنگ تا جبهه های سازندگی و مقاومت اقتصادی نقش جوانان خوش فکر مشهود بوده است و امسال برای رونق تولید، چشم ها به این جوانان دوخته شده است.

شهرداری نصیرشهر نیز به نوبه خود با زمینه سازی شرایط حضور جوانان در جامعه پرنشاط شهری، همواره در تلاش بوده تا با اعتماد به آنها بخش مهمی از سطوح مختلف فعالیت های خود را به جوانان کاردان بسپارد که به امید خدا در نتیجه این اعتماد، همواره نتایج مثبت و پیشرفت محسوس حاصل شده است.

اینجانب ولادت مسعود حضرت علی اکبر(علیه السلام) و روز جوان را به مردم شریف نصیرشهر به ویژه جوانان این شهر که با همت، تلاش، علم، غیرت و تخصص خود همواره در عرصه های مختلف کشوری و جهانی، باعث افتخار نام اردبیل شده اند، تبریک گفته و موفقیت،سعادت و پیشرفت این عزیزان را همگام با اعتلای روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه الهی آرزومندم.