به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر در این پیام آمده است :

خداوند متعال را شاکریم که توفیق دوباره عنایت فرمود تا در گذر ایام ، بهاری دیگر را تجربه و حلول سال جدید را درک نمائیم و به پاس نعمت سلامت و رحمتش سجده شکر به درگاهش به جای آوریم .

نوروز به عنوان  یادگار پرارج نیاکان ، روز آماده شدن برای تحقّق حاکمیّت الهی بر جهان و پیام آور دوستی ، عشق و محبت است و همه سنتهای نوروز و همه دستورات اسلامی و دستورات بزرگان ما درباره  نوروز نشان دهنده ویژگی برجسته و  والای نوروز است . چراکه فرارسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو ، کردار نو ، تصمیم نو برای آینده است . نوروز در کشورما به عنوان یک سنت کهن آغاز نو شدن است .

سال ۹۹ که مزین به شعار هوشمندانه مقام معظم رهبری مبنی بر “ جهش تولید ” بود به پایان رسید. سالی با  سختی‌ها و گشایش‌ها،  کامیابی‌ها و تجربه‌های تلخ و شیرین همراه بود امیدوارم سال جدید همان طور که مقام معظم رهبری سال « تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها » نام گذاری کردند، سال اتفاقات و رویدادهای بزرگ در همه ابعاد اقتصادی فرهنگی و اجتماعی باشد و بیش از گذشته با همت و کار مداوم مسئولان و مشارکت و همدلی مردم در مسیر رشد و تعالی باشیم .

اینجانبان حلول سال نو را که جلوه ای از حکمت و رحمت بی مثال و قدرت بی بدیل خداوند متعال است محضر همه شما مردم فهیم؛ با صفا، صمیمی و قدرشناس نصیرشهر تبریک عرض نموده و امیدواریم سال نو، سالی سرشار از موفقیت و سربلندی و احسن حال برای همگان باشد.