به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیر شهر صبح امروز دوشنبه ۱۸ اسفند ماه سرکار خانم دکتر فخاری رئیس شورای اسلامی استان تهران به همراه هیئت رئیسه ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر از پروژ ه های عمرانی قابل افتتاح در نصیرشهر بازدید نمودند.

در بازدید که از مجموعه دهکده ورزشی شهید حاج قاسم سلیمانی شامل سالن های والیبال، فوتسال و ژیمناستیک ، ساختمان راهور ، بازار خرید و فروش خودرو و فاز اول کمربندی وهن آباد انجام گرفت گزارش جامع وکاملی از سوی شهردار جوان و پرتلاش نصیرشهر ارائه گردید .

در پایان این بازدید ها در سالن جلسات شهرداری نصیرشهر سرکار خانم فخاری رئیس شورای اسلامی استان تهران ضمن قدردانی از زحمات شهردار جوان ، پرتلاش نصیرشهر در خدمت رسانی به شهروندان عزیز و همچنین همراهی و همسو بودن شورای اسلامی شهر نیز در این امر را در سطح استان تهران ستودنی دانست.

فخاری در این نشست از تلاش‌ها و اقدامات عمرانی انجام شده در شهر نصیر‌شهر قدردانی کرد و گفت: مردم همراه و همدل، شهردار جوان و متخصص و شورای دغدغه‌مند از نقاط قوت ۳گانه این شهر به شمار می رود.

وی با بیان اینکه بخش زیادی از رهنمودهای امام راحل و مقام معظم رهبری در نصیرشهر منعکس و محقق شده است، گفت: پاداش این همدلی و همکاری، تحولاتی است که در توسعه و آبادانی شهر مشاهده می‌شود.

فخاری جمعیت ۵۰ هزار نفری  و مدیریت شهری سازنده این شهر را از دیگر نقاط قوت نصیرشهر دانست و گفت: توسعه زیرساخت‌های عمرانی و خدماتی از جمله ساخت مجموعه ورزشی حاج قاسم سلیمانی، فضای سبز و خدمات نگهداشت شهر و رسیدگی به آرامستان یک مسیر توسعه و پیشرفت مثبت است.

 

فرشاد شهسواری، شهردار نصیرشهر نیز ضمن قدردانی از حضور سرکار خانم فخاری رئیس شورای اسلامی استان تهران  نصیرشهر را از معدود شهرهای دارای سرانه فضای سبز قابل‌توجه دانست و افزود : نصیرشهر با توجه به وضعیت آب و هوایی و مشکلات آب، ۵۱متر فضای سبز دارد که در مقایسه با سایر شهرهای استان تهران رقم بالایی است.

وی همچنین به  گونه‌های گیاهی کمیاب و سازگار با محیط در نصیرشهر اشاره کرد و توضیح داد: سعی کردیم با توجه به دستورالعمل‌ها در خصوص کمبود منابع آبی حرکت کنیم و از کاشت گونه‌های نیازمند آب همچون چمن بپرهیزیم.

شهسواری با بیان اینکه سرانه ورزشی در نصیر شهر در دوره اخیر مورد توجه قرار گرفته است، گفت: ما در غرب استان تهران هیچ‌گونه دهکده ورزشی تاکنون نداشته‌ایم و مجموعه دهکده ورزشی حاج قاسم سلیمانی که شامل استخر، مجموعه آبی، خانه ژیمناستیک و خانه والیبال است از بزرگترین مجموعه های ورزشی است که آن را راه‌اندازی کرده‌ایم

شایان ذکر است پس از صحبتهای دکتر فخاری سوالاتی نیز ازطرف تعدادی از خبرنگاران حاضر در جلسه مطرح و پاسخ های لازم از طرف مهندس شهسواری شهردار نصیرشهر ارائه گردید .