🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر در این پیام آمده است : عید دوستداران استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی از راه رسید و دشمنان شکست خورده در چهل و دومین سالگرد پیروزی ملت ستم دیده بر رژیم سفاک شاهنشاهی زانوی غم به بغل گرفته اند.

یوم الله ۲۲ بهمن نتیجه خون های پاک جوانانی بود که در برابر جور و ستم سینه سپر کردند و بساط نوکران استبداد را از ریشه برچیدند و ثابت کردند ظلم و جور هیچ وقت پایدار نیست و با ایمان و اعتقاد و رهبری برخاسته از بطن دین می توان به قله های بلند آزادی دست یافت .

هرچند که امسال به دلیل شیوع کرونا نمی توانیم حضور میلیونی در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه داشته باشیم اما قلب هایمان مملو از حس پیروزی است و این شور و نشاط را با اطاعت از ولی امر مسلمین در همه صحنه ها و پیشرفت در همه امور به منصه ظهور می رسانیم.

مجموعه شورای اسلامی نصیرشهر ضمن درود بر روح مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و آرزوی طول عمر برای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و همچنین درود بر روان پاک شهدا به ویژه شهدایی که در به ثمر رسیدن انقلاب نقش داشتند فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن را به ملت شریف و انقلابی ایران اسلامی به ویژه مردم شریف و ولایتمدار نصیرشهر تبریک و تهنیت عرض می نمائیم.

رئیس و اعضای شورای اسلامی نصیرشهر