🔹 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر همزمان با ایام ا… دهه فجر صبح امروز یکشنبه ۱۹ بهمن ماه امام جمعه محترم به همراه نائب رئیس شورای اسلامی استان تهران و سخنگوی شورای اسلامی شهر و نیروی انتظامی با حضور در منزل برادر شهید صفرعلی میرزایی و همینطور جانباز سرافراز سید حسین سیدی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس با آنان دیدار و گفتگو کردند.

🔹حجت الاسلام خدایی در این دیدارهای صمیمی ضمن عرض ارادت به خانواده معظم شهدا و جانبازان ، خانواده شهدا و جانبازان را گنج با ارزشی دانست که باید قدردان رشادت‌های این عزیزان باشیم.

🔹امام جمعه نصیرشهر همچنین تجلیل و تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران را شکرانه سرمایه ارزشمند ایثار و شهادت در جامعه دانست چرا که دشمنان نظام را هراسان و ناامید کرده و وظیفه ما امروز ایحاد می کند احترام و تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران به جا آوریم.

وی در پایان با بیان اینکه شهدا با خداوند معامله کرده اند،ادامه داد: خانواده شهدا نیز بی شک همان راه پدران، همسران و فرزندان خود را ادامه خواهند داد و برای جامعه الگو و الهام بخش خواهند.

🔹در پایان این دیدارها هم لوح های سپاس از طرف شهرداری و شورای اسلامی شهر به همراه امام جمعه محترم تقدیم این دو خانواده گردید.