🔹 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر همزمان با ایام ا… دهه فجر حجت الاسلام خدایی امام جمعه محترم نصیرشهر به همراه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و تعدادی از مسولین شهری از سالن های ورزشی شهید حاج قاسم سلیمانی بازدید و از نزدیک بر روند پیشرفت فیزیکی پروژه ها نظارت نمود .

 

🔹مهندس شهسواری شهردار نصیرشهر در این بازدیدها که از سالن های ورزشی ژمناستیک ، والیبال و فوتسال شهید حاج قاسم سلیمانی انجام گرفت گزارش جامع و کاملی از روند پیشرفت پروژه ها را خدمت امام جمعه محترم و اعضای شورای اسلامی شهر ارائه نمودند.

🔹در ادامه مسعود اصغری رئیس شورای اسلامی شهر به نیابت از مجموعه شورای اسلامی شهر ضمن قدردانی از زحمات شهردار جوان و خوش فکر نصیرشهر افزود ، ما در حال حاضر به خود می بالیم که شهردار ما از جنس مردم است و در خدمت رسانی به مردم از هیج تلاشی دریغ نمی کند و این فعالیت های عظیم عمرانی ثمره این تلاش هاست .

🔹حجت الااسلام خدایی امام جمعه نصیرشهر نیز در پایان این بازدید ها ضمن مثبت ارزیابی کردن پیشرفت پروژها از تعامل بسیار خوب مجموعه شورای اسلامی شهر با شهردار جوان نصیرشهر قدردانی و رعایت دقیق برنامه زمان بندی پروژه های در حال اجرا را یکی از مهم ترین دغدغه ها ی شهروندان برشمرد.