به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر صبح امروز پنجشنبه ۱۸ دی ماه مهندس شهسواری شهردار نصیرشهر به همراه حاج اکبر نصیری نائب رئیس شورای اسلامی استان تهران و نصیرشهر از تعدادی از پروژه های عمرانی در حال اجرا بازدید و نحوه پیشرفت فیزیکی پروژه ها از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت .

🔹مهندس شهسواری شهردار نصیرشهر در ابتدای این بازدید ها ضمن ارائه گزارش کامل از روند پیشرفت فیزیکی پروژه ها از حمایت های مجموعه شورای اسلامی شهر نیز قدردانی نمود.

🔹حاج اکبر نصیری نایب رئیس شورای اسلامی استان تهران نیز در این بازدید ضمن تشکر از زحمات شبانه روزی مهندس شهسواری شهرداری جوان پویا و پرتلاش نصیرشهر افزود : مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری به دنبال ایجاد رفاه و آسایش شهروندان هستند و هدف ما این است تا با تلاش، حضور مستمر و پیگیری های مداوم پروژه هایی که در پیشرفت و آبادانی شهر نقش مهمی ایفا می کنند در کوتاه ترین زمان ممکن افتتاح و به بهره برداری برسند .

🔹حاج اکبر نصیری همچنین با اشاره به اینکه در اجرای پروژه ها رعایت کیفیت خیلی برای ما اهمیت دارد افزود : امیدوارم پروژه های شهری هر چه سریع تر با کیفیت مطلوب و استاندارد به بهره برداری برسند تا امکان استفاده شهروندان عزیز از خدمات شورا و شهرداری فراهم گردد .

🔹عضو شورای اسلامی استان تهران در پایان با بیان اینکه تداوم بازدید ها می تواند انگیزه مدیران را در راستای خدمت رسانی بهینه به عموم شهروندان گرامی ارتقا بخشد،افزود : مجموعه شورا و شهرداری به دنبال توزیع عادلانه امکانات در کلیه مناطق شهری هستند و با توجه به اینکه انتظارات شهروندان از شورا و شهرداری زیاد است باید همسو با مطالبات مردم حرکت خود را شتاب ببخشیم .