به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی نصیرشهر فرشاد شهسواری شهردار نصیرشهر  به همراه رئیس و اعضای شورای اسلامی نصیرشهر در پیامی نهم دی ماه روز بصیرت و تجدید میثاق امت با ولایت را به ملت غیور ایران اسلامی تبریک گفتند.

متن پیام به این شرح است ؛

حماسه بزرگ و حضور عظیم و خروشان مردمی در خیابان های سراسر کشور در نهم دی ۱۳۸۸ ، بار دیگر چشم ها را به سوی خود خیره کرد، این حضور آغازی بر پایان چندین ماه فتنه انگیزی در کشور و به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب تجلّی بارزی از هویت و ماهیت انقلاب یعنی روح دیانت حاکم بر دل‌های مردم بود .
حماسه ۹ دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.
روز نهم دی، روزی است که مردم ایران نشان دادند دشمنان خود و انقلاب خود را به خوبی می شناسند و هرگز فریب حیله ها و نیرنگ های آنان را نمی خورند.
در شرایطی که غبار فتنه می رفت که مظلومیت خط مستقیم الهی انقلاب و اسلام ناب محمدی و ولایت مترقی فقیه را نشانه رود ،حضور حماسی زن و مرد و پیر و جوان مومن، دراین روزبار دیگر این غبار را کنار زد و دست بیعت مجدد با پیر مراد و رهبر عالیقدرشان را نمایان ساخت.

اینجانبان ضمن گرامیداشت حماسه نهم دی ماه ،روز بصیرت ومیثاق امت با ولایت ،باردیگر با آرمان های مقدس انقلاب اسلامی،امام راحل(ره) ومقام معظم رهبری (مد ظله العالی )تجدید عهد ومیثاق کرده واین روز را خدمت تمامی مردم فهیم ومتدین وولایتمدار نصیرشهر تبریک وتهنیت عرض می نماییم.