🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی نصیر شهر؛ ظهر امروز پنجشنبه ۱۵ آبان ماه اولین نشست بصیرت و روشنگری همزمان با هفته وحدت با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان رباط کریم ، مسول اداره اطلاعات شهرستان ، شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و پرسنل شهرداری در سالن جلسات شهرداری نصیر شهر برگزار گردید .

🔹شهردار نصیر شهر در ابتدای این مراسم ضمن تبریک هفته وحدت و خیرمقدم ،هدف از برگزاری این نشست را بصیرت افزایی برای پرسنل دانست وافزود : این نشست ها سبب ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر به شهروندان می باشد .

🔹سرهنگ شهیری فرمانده ناحیه بسیج امام حسن مجتبی (ع) نیز ضمن تبریک هفته وحدت و تعامل بسیار خوب وارزشمند مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر در خدمات رسانی به شهروندان افزود : با توجه به اینکه دشمنان به دنبال ایجاد شکاف و تفرقه بین مسلمانان هستند و بدنبال این هستند که شکاف های ایجاد کنند و ما باید تلاش‌ کنیم تلاش‌ کنیم در راستای خدمت رسانی به شهروندان از هیج کوششی دریغ ننماییم .

🔹سرهنگ شهیری همچنین در خصوص حوادث اخیر اقتصادی و… نیز افزودند : در شرایط حاضر کشور وظیفه همه مدیران ، کارمندان و مردم در برابراتفاق های منطقه ای که برما تحمیل می شود این است که همه ما با رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری همراه و همدل باشیم.